:“Chtěla bych ještě jednou poděkovat panu Pišovi a jeho kolegovi za absolutně profesionální práci. Nechala jsem si od Truhlářství Orel na zakázku vyrobit dva podkrovni pokoje a vůbec jsem nečekala z takovým profesionálním a zároveň milým a ochotných přístupem.Máme nádherné pokojíčky pro naše deti,které dokázali vytvořit za pouhé tři týdny a to včetně montáže.S cenou jsem byla velice spokojená. Prostě chválit,chválit a všem,kdo sháni kvalitní a zároveň cenově dostupnou firmu DOPORUČUJI !!!”
24. března 
 
:“Velmi ochotný přístup při plánování kuchyně. Vše promysleli do nejmenšího detailu, což ušetřilo překvapení při montáži. Vyhověli všem přáním nebo nabídli vyhovující řešení a vše s ohledem na cena/kvalita. V kuchyni od Truhlářství Orel se skvěle vaří, je praktická a všichni mi ji závidí.”
9. prosince 
 
:“Perfektní přístup a naprostá spokojenost s profesionální prací na naší kuchyni. Vyhověli všem požadavkům a provedli výrobu a následnou precizní montáž ve velice krátkém čase. Kuchyň od Truhlářství Orel je funkční, estetická a praktická. Vřele doporučuji”

21. listopadu 

 
:“Nechal jsem si u Truhlářství Orel vyrobit novou kuchyň a musím říct, že s takto profesionálním přístupem jsem se již dlouho nesetkal. Než jsem se nadál, kuchyň byla zaměřena, den na to jsem e-mailem obdržel detailní 3D model a za dva týdny už proběhla montáž. Majitel firmy mi vyšel vstříc ve všech ohledech. Pomohl s výběrem materiálu, zajistil i dovezl kuchyňské spotřebiče, zajistil jejich odbornou instalaci a to vše za rozumnou cenu. Pokud uvažujete o modernizaci bytu, obraťte se na tuto firmu.”

27. října 


Kontakt

Truhlářství Orel

Jana Kříže 929/12
Most 43401
(není provozovna)


Tel.: 737 388 868


TOPlist